Ranza Modelleri

Asortie Mobilya 23 Ekim 2013 14

Yatak odaları kişilerin en huzurlu ve rahat olmaları gereken yaşam alanı olduğundan dolayı bu odadaki mobilya ve aksesuarlara da büyük önem gösterilmesi gerekmektedir. Kaliteli malzemeden hazırlanan mobilyalar üstün konfor sunacakları gibi aynı zamanda uzun kullanım ömürleri sayesinde de gelecekte maddi anlamda herhangi bir sorun çıkarmayacaklardır.

Ülkemizde pek çok ailenin birden fazla çocuğu olduğundan yer tasarrufu sağlamak için tekli karyolalar yerine ranzalar tercih edilmektedir. Her ne kadar belirli bir yaştan sonra kişiler kendi özel odalarına ayrılıyor olsa da, ufak yaşlardaki kardeşlerin iletişiminin kopmaması ve günün her saatinde güvende hissedebilmeleri için ranza yatak çeşitleri büyük etki sağlamaktadır. Evin iki odası yerine tek bir çocuk yatak odası ayarlayan aile, bu sayede daha fazla yaşam alanına sahip olmakta ve evlerinin genişliğini daha rahat biçimde kullanabilmektedirler.

ranza

Ranza çeşitleri genel olarak birbirlerine benzeseler de aslında durum bundan oldukça farklıdır. Klasik ranza modelleri olarak tabir edilen düz kesimli yataklardan ziyade çocukların zevklerine uygun olarak hazırlanan ve farklı desenler ile süslenen ranzalar, günümüzde büyük ilgi görmektedir. Çocuklarının mutluluğundan memnuniyet duyan aileler, seçimlerini bu yönde kaliteli ahşap ranza modellerinden yana kullanarak çift taraflı tatmin yaşamaktadırlar.

Ranza Modelleri Videomuzu İzlemenizi Tavsiye Ederiz.

Pek çok çocuk ranza sayesinde kardeşi ile keyifli vakit geçirmeye alışarak bu durumu evden ayrıldığı süreye kadar devam ettirmek istemektedir. Bu tarz taleplerde firmamızın sunduğu ranzalı genç odaları incelenerek istenen ürünlere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Çocuk odalarına nazaran daha ciddi ve modern kesimlere sahip olan genç odası tasarımları, özellikle yaşları arasında az fark olan kardeşler tarafından oldukça beğenilmektedir. 2 katlı ranzalar sayesinde kişiler daha iç içe bir hayat yaşayarak ergenlik döneminde ortaya çıkan yalnızlık benzeri duygulardan da uzaklaşmaktadır. Son yıllarda bu alanda taleplerin artması psikologlar tarafından da takdir ve tavsiye edilen bir olgu halindedir.

Firmamızın sizlere sunduğu profesyonel mobilya çeşitleri arasında bulunan ranza fiyatları hakkında detaylı bilgiye erişmek için web sitemizi inceleyebilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. En güncel ranza modelleri ve fiyatlarını direkt tecrübe edebilmek için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

2-katli-ranza-dekorasyonu

Asortie Mobilya firmamız genç odaları için özel olarak sıradışı tasarımlara sahip Ranza Modelleri üretebilmektedir. Ranza mobilyaları kişiye özel istediği ölçü, model ve renkler ile yapılabilmektedir. Çocuklar için güvenli ranza modelleri ile olası düşme, yaralanma gibi kazalarında önüne geçebilirsiniz.

BENZER KONULAR

14 Yorum »

 1. Ferit Akel 18 Ekim 2013 at 05:57 - Cevapla

  Fazla çocuk olan evlerde yerden tasarruf etmek istiyorsanız ranzalar size göre :) Reklam metni gibi oldu…

 2. ışıl 18 Ekim 2013 at 12:07 - Cevapla

  En son resimdeki 4 lü ranza gerçekten harika görünüyor. Gemicilerin yatakları gibi. Ama çok hoş gerçekten.

 3. Aylan Hilci 18 Ekim 2013 at 23:05 - Cevapla

  Ranza tipi yatakları görünce öğrencilik hayatım aklıma geldi.

 4. İbrahim Akel 19 Ekim 2013 at 09:55 - Cevapla

  Ranza modelleri bakarken üst kattaki ranzanın güvenlikli olmasına dikkat edilmesi lazım

 5. Gülşen Tetiz 19 Ekim 2013 at 19:41 - Cevapla

  Resimlerdeki ranza modelleri çok harika.

 6. Nusret YANLI 21 Ekim 2013 at 11:48 - Cevapla

  Ranza modelleri benim hiç hoşuma gitmiyor. Odaları aynan öğrenci yurdu veya cezaevi gibi yapıyor. Bana çok saçma geliyor bu ranzalar. Aslında imkan olsa her çocuk için bir oda yapılsa daha iyi ama maalesef imkanlar işe. Adamlar 90 metre evden 3+1 daire çıkarıyorlar. Dolayısı ile son zamanlarda bakın. mobilya modelleri bile küçüldü. Herkes salonuna geniş bir ihtişamlı klasik yemek odası ve klasik koltuk takım koymak ister ama 25 metre salona hangi yemek odası modeli ve koltuk takımını aynı anda koyabilirsiniz ki? İşte ranza modelleri de bu gereklilikten dolayı ortaya çıktı maalesef.

 7. elif nur 23 Ekim 2013 at 14:34 - Cevapla

  ranza modellerinin çok şık durduğunu düşünüyorum.çocuk odalarını genelde diğer odalara göre daha küçük yaptıkları için ranza yataklar çok yer kaplamıyor.

 8. elif g. 01 Kasım 2013 at 15:09 - Cevapla

  ranza modelleri artık her genç odasında var hem gençler genç odası takımı alırken ranza modelleri tercih ediyorlar.

 9. Gülşen Tatur 08 Kasım 2013 at 17:19 - Cevapla

  Masko’da harika ranza modelleri var. Ben internetten ranza fiyatları araştırırken birkaç mobilya firması buldum. Modoko’da da var ama Masko’da daha fazla mobilyacı var.

 10. seda 20 Kasım 2013 at 10:21 - Cevapla

  ranza modellerine eskiden çok soğuk bakardım ama artık fikrim değişti. çünkü çok güzel ranzalar üretiliyor.

 11. Esin Küçük 22 Kasım 2013 at 10:46 - Cevapla

  Çekmeceli ranza modelleri büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Ranza modelleri zaten sadece yatak olarak bile kullanışlı bir de bu tarz çekmecelerle zenginleştirildiği zaman daha cazip hale geliyor bu tarz yatak modelleri.

 12. derin 23 Şubat 2014 at 20:32 - Cevapla

  Fiyatlarınıda yazarsanız daha iyi olur.

 13. rabia 15 Nisan 2014 at 18:39 - Cevapla

  bence çok çocuklu ailelere 2.resimdeki ranza

 14. rabia 15 Nisan 2014 at 18:40 - Cevapla

  çok güzel ranzalarrrrrrrr ama ben aldım

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »


altı + 3 =