Modoko Mobilya Sitesi

Mobilya alışverişleri yapılırken genellikle tek veya birkaç bir mağaza ile sınırlı kalınmaktadır. Oysa her zaman daha fazla ürün çeşidi görmek kişinin doğru seçim yapmasında oldukça önemlidir. Bu nedenle mobilya alışverişi sırasında mobilya mağazalarının toplu bir halde bulunduğu modoko gibi alanlar tercih edilmelidir. Modoko İstanbul’da yer alan kişilerin birçok mobilya mağazasına aynı alan içerisinde ulaşabileceği bir mobilyacı çarşısıdır. Mobilyanın başkenti mottosunu taşıyan modoko müşterilerine zengin ürün seçenekleri ve fiyat olanakları sunmaktadır. Bu sayede de birçok kişinin mobilya alışverişinde öncelikli tercihi haline gelmektedir.

akasya-klasik-yatak-odasi

Modoko size adeta bir mobilya cennetinin kapılarını açacaktır. İçeride birçok mobilya grubuna ait ürüne ulaşabilirsiniz. Gerek mobilya takımları gerekse parça mobilyalar modoko içerisinde yer almaktadır. Koltuk takımları, kanepeler, tv üniteleri, masalar, sandalyeler, yemek odası takımları, yatak odası takımları, dolaplar vb gibi birçok mobilya alanında ürünü müşterilerine sunan modoko, aynı zamanda oldukça uygun bir fiyat politikası izlemektedir. Modoko içerisine bilinen mobilya mağazalarının yanı sıra yerel üretim yapan mobilya mağazaları da bulunmaktadır. Modoko içerisinde aynı zamanda mobilyalarla yapılmış dekorasyonları da inceleme ve görme fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu dekorasyon sizler için birer fikir oluşturacak ve kendi dekorasyonunuzu oluştururken size ilham kaynağı olacaktır.

versace-klasik-koltuk-takimi

Modoko içerisinde aynı zamanda ofis mobilyaları, halı ve aydınlatmaya dair de her şeyi bulabilirsiniz. İstediğiniz her ürünün farklı alternatifleri ile sunulduğu modoko ferah ortamı ile size oldukça rahat bir alışveriş ortamı sunacaktır. Modoko sayesinde mobilya alışverişleriniz çok daha keyifli olacak aynı zamanda mobilya alışverişlerinizi en doğru şekilde tamamlama şansına sahip olacaksınız. Modoko müşterilerine aynı zamanda nakliye hizmeti vermektedir. Bazı mobilyalar içinde kurulum hizmetini modoko müşterilerine sunmaktadır. Tüm bu olanaklar ve avantajlar sayesinde mobilya alışverişinin vazgeçilmez durağı olmayı başaran modoko, mobilya dendiğinde keyifli bir alışveriş yapmanın en doğru adreslerinden biri olarak karşımıza çıkmakta ve mobilya arayanları beklemektedir.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

23 thoughts on “Modoko Mobilya Sitesi

 • 16 Eylül 2013 at 18:57
  Permalink

  Modoko mobilyacılar sitesi çok eski olmasına rağmen Masko’dan daha geride. Masko hem havalimanına yakın olması hem de daha fazla mağaza olması sebebiyle Modoko’ya fark attı.

  Reply
 • 16 Eylül 2013 at 19:00
  Permalink

  Modoko bizim evimize çok yakın. En az ayda bir ekz gidip geziyorum. Son çıkan mobilya modelleri ile ilgili bilgi alıyorum. İç mimar olduğum için bu benim açımdan önemli. Ama yaklaşık iki yıldır halen vitrindeki mobilya modelini değiştirmeyen mobilya firmaları var. Çok ilginç… Benim Modoko’da mağazam olsa her hafta vitrine yeni bir mobilya koyardım.

  Reply
 • 17 Eylül 2013 at 22:10
  Permalink

  Modoko çok düzensiz planlanmış. Bir de mağazaların içi Masko’daki mobilya mağazaları kadar güzel dekore edilmemiş. Masko’daki mobilya firmaları mağaza dekorunda bana göre Türkiye’nin en iyisi. Mobilyacılar modellerini satabilmek için dekorasyona iyi para harcıyorlar. Ama modoko mağazaları daha vasat

  Reply
 • 18 Eylül 2013 at 22:04
  Permalink

  Asortie Mobilya olarak Masko Mağazamızdan sonra kısa süre sonra Modoko mağazamız ile de hizmetinizde olacağız.

  Reply
 • 23 Eylül 2013 at 21:59
  Permalink

  Biz de 16 yıl önce evimizin mobilyalarını MODOKO’dan almıştık. Tabi o zaman Asortie varmıydı bilmiyorum. Ama satın aldığımız klasik yemek odası takımı ve klasik yatak odası takımı halen ilk günkü gibi parlak ve sapasağlam.

  Reply
 • 24 Eylül 2013 at 16:41
  Permalink

  Modoko için güzel şeyler duydum ama bize çok uzak. İstanbul’un öteki ucu. Karşı tarafta oturanlar için ideal olabilir aslında.

  Reply
 • 24 Eylül 2013 at 16:49
  Permalink

  Aslında Modoko ile Masko hemen hemen aynı. Modoko’da olan birçok firmanın Makso’da da şubesi var. Mobilya modelleri bile aynı.

  Reply
 • 28 Eylül 2013 at 21:16
  Permalink

  Modoko ile Eminönü arasında metro hattı yapılacakmış. Hayırlı olsun. Darısı Masko Mobilya Kenti’nin başına

  Reply
 • 01 Ekim 2013 at 17:40
  Permalink

  MODOKO mobilyacılar sitesi güzel ama MAKSO mobilya kentine göre daha küçük. Maskodaki mobilya firması sayısı daha fazla olduğu için size daha fazla seçenek sunuyorlar

  Reply
 • 02 Ekim 2013 at 20:11
  Permalink

  Modoko klasik mobilya konusunda güzel bir isme sahip. Çok farklı mobilya mağazaları var.

  Reply
 • 03 Ekim 2013 at 22:17
  Permalink

  MODOKO EMİNÖNÜ metro hattı hizmete girdiğinde artık Modoko Masko’ya göre daha fazla bir ticaret hacmine ulaşacak.

  Reply
 • 05 Ekim 2013 at 12:50
  Permalink

  Modoko önceden şehir dışındaydı ama artık şehrin kalbinde oldu. Çok farklı mobilya modelleri var

  Reply
 • 08 Ekim 2013 at 15:14
  Permalink

  Modoko artık şehir içinde kaldı. Onu da MASKO gibi biraz şehir dışına taşımaları lazım. Artık Ümraniye’de bu tarz sanayi siteleri olması yakışmıyor.

  Reply
 • 09 Ekim 2013 at 18:50
  Permalink

  Modoko, Masko’ya göre biraz daha geri kalmış durumda. Çünkü Masko mobilya mağazası sayısı olarak da çok ilerde

  Reply
 • 10 Ekim 2013 at 18:24
  Permalink

  Modoko’da iyi bir alışveriş yapılmasını istiyorlarsa öncelikle mobilya sitesi içindeki trafik problemini çözmeleri lazım

  Reply
 • 11 Ekim 2013 at 11:27
  Permalink

  Modoko Mobilya Kenti İstanbul’un en eski mobilya çarşısı olma özelliğine sahip

  Reply
 • 13 Ekim 2013 at 19:32
  Permalink

  Modoko artık İstanbul’a yetmiyor. Şimdi Masko, Demirkapı, İmsan var… Onlar bile yetmiyor.

  Reply
 • 14 Ekim 2013 at 10:16
  Permalink

  Modoko’daki mobilya modelleri bana çok sıradan geliyor. Bir de mobilya mağazası sayısı az olduğundan Masko Mobilya Kenti’nde olduğu kadar bol mobilya çeşiti yok. Masko’da mobilya dışında, halı, perde, mutfak mobilyaları, fayans vs. herşey var.

  Reply
 • 15 Ekim 2013 at 19:31
  Permalink

  Kurban bayramı nedeniyle Modoko güzel kampanyalar yapmış. Mobilya fiyatları biraz düşer artık.

  Reply
 • 16 Ekim 2013 at 14:08
  Permalink

  Modoko çok eski bir çarşı. Ama mobilya firmaları devamlı el değiştiriyor. Her gittiğimde farklı bir mobilya markasının mağazası açılmış oluyor

  Reply
 • 28 Ekim 2013 at 09:30
  Permalink

  Modoko artık çok küçük geliyor. Zaten insanlar için istanbul’da birçok alternatif var. Masko, Modoko, Bahçeşehir mobilyacılar çarşısı, eyüp modesa, mimsan mobilya çarşısı, bit pazarı vs. vs.

  Reply
 • 01 Kasım 2013 at 15:41
  Permalink

  mobilya almak zaten çok zor ve zahmetli bir iş o yüzden modoko tarzı mobilya çarşılarının olması çok iyi.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 11:48
  Permalink

  Modoko da oldukça geniş bir mobilya çarşısı. görmenizi tavsiye ederim. mobilya alırken kararsızlık yaşıyorsanız bu tarz geniş mobilya yelpazesi olan çarşıları dolaşmanızda fayda var.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose