İçinden Yatak Çıkan Koltuk

Nüfusu kalabalık aileler genelde içinden yatak çıkan koltuk tercih ederek hem koltuk hemde yatak ihtiyaçlarını tek bir koltuk ile görmektedir. Oldukça kullanışlı ve portatif olan bu koltuklar modern tarz ile üretilmektedir. İçinden yatak çıkan koltuk takımları Türkiyenin en büyük mobilya çarşısı olan Masko mobilya kentinde bir çok mağazada satışa sunulmaktadır. Bir çok ihtiyacınızı bir arada görebileceğiniz yataklı koltuklar ile ekonominizede bir benze katkıda bulunmuş olursunuz. Oldukça konforlu ve sağlam olan yataklı koltuklar fiyat olarakda oldukça uygundur.

İçinden Yatak Çıkan Koltuk

içinden yatak çıkan koltuk

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

One thought on “İçinden Yatak Çıkan Koltuk

  • 20 Aralık 2013 at 09:19
    Permalink

    içinden yatak çıkan koltuk modelleri misafir geldiği zaman büyük kolaylık sağlıyor. evinizde misafir odası yoksa mecburen çekyat tarzı alıyorsunuz ama içinden yatak çıkan koltuk takımları eskiye oranla daha şık ve zarif tasarlanıyor.eski modeller çok kaba duruyordu bunlar hem şık hem de kullanışlı.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose