Genç Odası Halıları

Evin her bir odasının farklı bir tarzda hazırlandığı gibi, odada bulunan en ufak aksesuardan en büyük eşyaya kadar da belirli bir uyum oluşturulması gerekmektedir. Ayrıca odaların geneline bakıldığında kişisel olarak nitelendirilebilecek yatak odaları, bu duruma ek olarak içinde vakit geçiren kişinin özel zevk ve isteklerine göre modifiye edilmelidir. Genç odası çeşitleri bu anlamda modern çizgilere sahip mobilya ve aksesuarlardan düzenlenip aynı zamanda çağa ayak uyduran bir tarzda hazırlanmalıdır.

genc-odasi-hali

Genç odası halıları genel olarak bakıldığında salon ve oturma odası gibi mekânlarda kullanılan halılardan ayrı oldukları görülebilmektedir. Kişinin cinsiyeti ve yaşına göre değişebilecek farklı tarzlar olabildiği için, firmamız geniş ürün yelpazesindeki onlarca farklı modeli sizlerle buluşturmaktadır. Genç odası halı modelleri genellikle asimetrik desenlerden oluşan ve isteğe bağlı farklı şekillerde tercih edilebilen aksesuarlar konumundadır. Klasik dikdörtgen ve kare modeller yerine yuvarlak, elips ve benzeri şekillerde seçilebilecek olan genç odası halısı modelleri ile yaşam alanının geneline farklı bir tarz verilebilmektedir.

bellona-genc-odasi

genc-odasi-hali-modelleri

Cinsiyet faktörü genç odalarında önemli bir etkendir. Gerek renk gerekse ihtiyaç duyulan mobilyalar alanında farklılıklar meydana geldiğinden, kız ve erkekler için hazırlanan mobilya ve aksesuarlar da birbirlerinden farklıdır. Genç kız odası halıları bu anlamda erkekler için hazırlanan modellerine göre daha renkli ve canlı tasarımlardan tercih edilmelidir. Kırmızı ve tonlarında tercih edilebilecek bu halılar, odanın genel mobilya uyumuna göre de değişiklik gösterebilmektedirler.

Firmamızın siz değerli müşterilerine sunduğu genç odası halısı çeşitleri her sene yenilenerek sizlerden gelen istek ve öneriler doğrultusunda revize edilmektedir. Farklı zevkler için farklı tasarımlar gerektiğinden dolayı, her bireyin isteklerini tatmin edebilecek doğrultuda geliştirdiğimiz yeni modeller ile bize duyduğunuz güvene layık olmaya çalışmaktayız. Buna ek olarak tüm genç odası aksesuarları çeşitlerimizi de aynen halı ve mobilyalarımız gibi gelişim sürecine dahil ederek, ufak ayrıntıların hayatınıza kattığı mutluluk ve huzur seviyesini üst düzeylere taşımaya gayret ediyoruz. Güncel genç odası halı fiyatları için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya mağazalarımızı ziyaret ederek ürünleri ayrıntılı biçimde görebilirsiniz.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

10 thoughts on “Genç Odası Halıları

 • 26 Ekim 2013 at 22:49
  Permalink

  Genç odası mobilyası almak için öncelikle bizim en az 3+1 daire almamız lazım. Şuan üç kardeş aynı odada çok mutluyuz:)

  Reply
 • 27 Ekim 2013 at 00:36
  Permalink

  genç odası halı modelleri aslında çok güzel rengarenk ama bazılarının temizliği çok zor oluyor.

  Reply
 • 27 Ekim 2013 at 17:40
  Permalink

  Genç odası takımlarında her takıma uygun halı modeli var aslında. Halı modelleri genellikle genç odası mobilyalarının rengine ve üzerindeki motiflere uygun olarak yapılıyor.

  Reply
 • 28 Ekim 2013 at 09:46
  Permalink

  genç odası halı modelleri çoğunlukla rengarenk çeşitli desenlerden oluşuyor. genç odası takımlarına göre uygun modeller var renk olarak da çeşit olarak da.

  Reply
 • 28 Ekim 2013 at 22:49
  Permalink

  genç odası halı modelleri genellikle genç odası takımına uygun renklerden seçiliyor ama açık ton genç odası halıları çok çabuk kirleniyor.

  Reply
 • 29 Ekim 2013 at 12:17
  Permalink

  benim odamdaki halı çok açık bir renk ve annem he kızıyor çok kirletiyorsun diye 🙂 genç odası halınızı koyu renk alın bence 🙂

  Reply
 • 30 Ekim 2013 at 09:28
  Permalink

  genç kız odası halıları daha renkle modeller genç erkek odalarındaki halı modelleri ise biraz daha tek tip oluyor. ama gençlerin ruhunu iç dünyasını yansıtan canlı renklerde sıra dışı halıların üretilmesi çok güzel.

  Reply
 • 31 Ekim 2013 at 09:36
  Permalink

  genç odası halı modelleri gençlerin iç dünyasını yansıtacak renklerde rengarenk tasarlanıyor.erkek genç odası takımlarında kullanılan halılar kızlarınkine göre biraz daha koyu renklerden oluşuyor.

  Reply
 • 01 Kasım 2013 at 14:59
  Permalink

  genç odası takımları model olarak ne kadar çoksa genç odası halı çeşitleri de o kadar çok.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 10:35
  Permalink

  Genç odası takımı alırken halıyı biraz aceleye getirdik biz ama halı alırken dikkat edilmesi gerekenler var. Özellikle halının temizliğinin kolay olması önemli.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose