Dresuar Modelleri

Asortie Mobilya 15 Ekim 2013 9

Yaşam alanlarında tercih edilen mobilyalar farklı işlev ve sıklıklarda kullanılsalar da genel olarak birbirleri ile uyum içindedirler. Odalarda bulunması zorunlu olan koltuk, yatak, dolap ve benzeri mobilyalara ek olarak bazı ufak eklemeler yapılarak odadaki boş alanlar doldurulmakta ve göz zevkinin üst seviyelere çıkarılması sağlanmaktadır. Genellikle salon, oturma odası veya hollerde tercih edilen dresuar mobilyaları bu konuda örnek gösterilebilecek ufak çaplı mobilyalardır. Dilimize oldukça yabancı olan bu kelime beraberinde dresuar nedir sorusunu getirmektedir. Bu mobilya odalardaki aynaların altına koyulan ufak ayaklı çekmecelerden oluşmaktadır. Ayna karşısında kullanılabilecek gözlük, kalem, not defteri ve benzeri ufak eşyayı saklamak için kullanılabilecek mobilya, aynı zamanda üs eşyaları ve telefon gibi araçların üzerine koyulması için de idealdir.

frezya-dresuar

Dresuar modelleri genellikle klasik tarzlarda tercih edilse de, günümüzün modern ev yapılarına uyum sağlayacak tasarımlara da firmamız genelinde yoğunlukla rastlanmaktadır. Modern dresuar modelleri olarak tabir edilecek bu çalışmalarda saf ahşap yerine kumaş, cam ve benzeri malzemeler ile yapılan süsleme ve eklemelere yer verilmektedir. Bu sayede evinin orijinal çizgisini bozmayan kişi, mobilyasını evinin arzu ettiği noktasında kullanabilmektedir.

Firmamızın sizlere sunduğu çeşitler kapsamındaki dresuar modoko mobilyacılar sitesi alanında da yüksek kalitede olma iddiasını kanıtlamış başlıklar arasındadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm mobilyalarda olduğu gibi bu ufak çekmecelerde de her tür istek ve zevke göre bir çözüm kolaylıkla bulunabilmektedir. Dresuar masko ve benzeri mobilya kentlerinde de yoğunluk ile bulunabilen bir mobilya olmadığından dolayı, firmamız bu alandaki açığı kapatarak ihtiyaçlarınıza çözüm yaratmayı amaçlamaktadır. Ürettiğimiz tarzlardaki dresuar mudo ve benzeri markalarda karşılaşılan modellerden farklı olarak daha özgün ve yenilikçi çizgilere sahip durumdadırlar.

belinda-ayna-dresuar

Mobilyacılık sektöründe bulunan en uygun fiyatlı çözümleri siz değerli müşterileri ile buluşturmayı esas alan firmamız, bu politikasına hız kesmeden devam etmektedir. Piyasanın en uygun dresuar fiyatları ve ödeme kolaylıklarını sizlere sunarken aynı zamanda kaliteden asla ödün vermemeyi de bir görev azlediyoruz. Güncel dresuar modelleri ve fiyatları için bizlere internet veya telefon yolu ile ulaşabilir ya da mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

BENZER KONULAR

9 Yorum »

 1. Turgay Koçer 13 Ekim 2013 at 12:23 - Cevapla

  Beyaz dresuar modeli çok güzel. Oyma motiflerini de gümüş varak yapmaları daha estetik olmuş.

 2. Ferit Celebli 13 Ekim 2013 at 17:41 - Cevapla

  Antreler için dresuar modelleri var. Ben Asortie Mobilya’dan klasik bir dresuar baktım ama fiyat bana yüksek geldi. Ama el işçiliği olduğu bakınca belli oluyor.

 3. Utku Özel 14 Ekim 2013 at 00:42 - Cevapla

  Asortie’de klasik oymalı dresuar modelleri için çok farklı çeşitler var. Web sayfasında osmanlı klasik dresuar diye bir ürün var. Harika bir model

 4. Ünzile Hataylı 16 Ekim 2013 at 13:18 - Cevapla

  Modern koltuk takımı ve yemek odası mobilyaları olan salonlara bazılar klasik oymalı dresuar koyuyor. Çok saçma bir kombin oluyor. Oysa modern mobilyalar ile uyumlu avangard dresuarlar var. Onlar tercih edilebilir.

 5. İsmail Genç 17 Ekim 2013 at 10:22 - Cevapla

  Ceviz rengi klasik dresuar modelleri hiçbir zaman eskimiyor ve modası geçmiyor. Gerçi klasik mobilyanın modası hiç geçmiyor ki

 6. Hasan Babil 18 Ekim 2013 at 06:07 - Cevapla

  Geniş merdiven sahanlıklarında klasik altın varaklı gösterişli bir dresuar çok iyi duruyor. Üst kata çıkanlar için güzel bir görsel oluyor.

 7. dilek 01 Kasım 2013 at 15:20 - Cevapla

  klasik dresuar modelleri çok şık görünüyor. özellikle aynalı dersuar modelleri eve çok farklı bir hava katıyor.

 8. seda 20 Kasım 2013 at 10:28 - Cevapla

  klasik dresuar modelleri oldukça şık bir görünüme sahipler.

 9. Zehra 22 Kasım 2013 at 11:04 - Cevapla

  Klasik mobilyalar ile döşenmiş bir evde böyle klasik dresuar modeli ile bütünlük sağlandığında bence harika bir şey dekorasyon çıkar ortaya.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »

Güvenlik *