Deri Koltuk Takımı

Evinizi ya da ofisinizi yeniden dekore etmeyi düşünüyorsanız ve bulunduğunuz ortamda gösterişli ve klasik bir görüntü yaratmayı amaçlıyorsanız, döşeme kumaşı olarak derinin kullanıldığı mobilyaları tercih edebilirsiniz. Kullanıldığı ortama oldukça asil bir görünüm kazandıran deri, yatak başlıkları, kanepeler, sehpalar vb. mobilyalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Siz de evinizin ya da ofisinizin dekorasyonunda deri koltuk takımları kullanarak şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

deri berjer koltuk

deri koltuk takımı

Deri mobilyalar genellikle müşterilerinin üzerinde kaliteli bir izlenim bırakmak isteyen firmaların ofis dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilir. Deri mobilyalar ile ofisinizde şık ve asil bir ortam yaratabilir, sahip olduğunuz kaliteyi dekorasyonunuz ile de yansıtabilirsiniz. Oldukça rahat ve şık olan deri ofis koltuğu seçeneklerine göz gezdirebilir, ofisinizin dekorasyonuna en uygun olan koltuğu seçebilirsiniz.

deri berjer

deri kanepe

kırmızı deri koltuk

Deri, hem dayanıklı bir döşeme olduğu, üzerinde leke tutmadığı ve oldukça kolay bir şekilde silinebildiği için hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılması en uygun mobilya döşemelerinden birisidir. Eğer küçük yaşta bir çocuğunuz varsa ya da temizlik konusuna ayırabilecek fazla vaktiniz yoksa evinizde deri koltuk takımları kullanmayı tercih ederek oldukça rahat edebilirsiniz. Üzerinde leke tutmadığı ve silinmesi çok kolay olduğu için deri, mobilyalarda kullanılabilecek pratik seçeneklerden birisidir. Aynı şekilde deri ofis koltuğu da kolay temizlenebilir mobilyalardan olduğu için iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir.

Deri mobilyalar isterseniz klasik bir tarz ile isterseniz modern bir şekilde tasarlanmış halleri ile kullanıcıların değişik zevk ve tercihlerine uygun olarak mağazalarda bulunmaktadır. Klasik dekorasyon tarzının verdiği asil havayı seviyorsanız koyu renkli ve ahşap oymalı deri koltuk takımı sizin için oldukça uygun seçenekler arasında bulunuyor. Aynı zamanda bulunduğunuz ortama aydınlık bir hava vermek istiyorsanız, açık renkli derinin kullanıldığı modern tasarımlı mobilyaları tercih edebilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

Kolay temizlenebilen ve bulunduğu ortama şık bir hava veren deri mobilyaları dekorasyonunuz için kullanarak, bulunduğunuz ortamda istediğiniz havayı yaratabilirsiniz. Ev için daha cazip olan ve daha çok tercih edilen koltuk takımı çeşitleri için http://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi bağlantımızı takip ederek modellerimize göz atabilirsiniz. Masko Mobilya kentinde yer alan mağazamızda birbirinden ihtişamlı koleksiyonlar sizi bekliyor.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

35 thoughts on “Deri Koltuk Takımı

 • 25 Eylül 2013 at 15:40
  Permalink

  Herkes deri koltuk takımı için ofis mobilyası giib olmuş der. Ama eğer gerçek deriden yapılmış bir koltuk takımı varsa eve değer katıyor.

  Reply
 • 25 Eylül 2013 at 15:41
  Permalink

  Deri koltuk takımları çok terletiyor. Eğer evinizde deri bir koltuk takımı varsa mutlaka klima almanız lazım. Çünkü yazın deri kanepelere oturamıyorsunuz

  Reply
  • 25 Eylül 2013 at 15:43
   Permalink

   Eğer koltuk takımı suni deriden yapılmışsa terletme yapar. Ama gerçek deri kullanılmış ise kesinlikle terletme yapmaz. Zaten hakiki derinin özelliği de budur.

   Reply
 • 25 Eylül 2013 at 15:45
  Permalink

  Bence evlere deri koltuk takımı hiç yakışmıyor. Ortama resmi bir hava katıyor. Ama onun yerine deri gibi kumaşlar var. Onları tercih edebilirsiniz.

  Reply
 • 25 Eylül 2013 at 15:46
  Permalink

  Benim işyerinde masanın önünde iki adet hakiki deri misafir koltuğu var. Gelen misafirlerin dikkatini çekiyor. Özelliği ise yüzde yüz doğal deri olması. Ama sunni deri ile yapılmış ofis mobilyalarından garj gurj diye sürtünme sesleri çıkıyor.

  Reply
 • 25 Eylül 2013 at 23:37
  Permalink

  DERİ KOLTUK TAKIMLARI KADAR ŞİMDİLERDE YATAK BAŞLIKLARI DA DERİDEN YAPILMAYA BAŞLANDI. DERİ HEM UZUN ÖMÜRLÜ HEM DE DAHA KOLAY TEMİZLENDİĞİ İÇİN KUMAŞLARA GÖRE DAHA FAZLA TERCİH EDİLİYOR. AMA KUMAŞA GÖRE 3-4 KAT DAHA PAHALI

  Reply
 • 25 Eylül 2013 at 23:38
  Permalink

  Deri takımlar benim de çok hoşuma gidiyor. Ama doğal deri olması şart. Diğer deriler zamanla renk bile değiştirebiliyor.

  Reply
 • 25 Eylül 2013 at 23:41
  Permalink

  Masko’da deri koltuk satan bir mağazaya girmiştik. Koltuk takımına 19.000 TL istediler. Aynı koltuk takımının kumaş ile yapıldığındaki fiyatını sorduk. Ona da 12.500 TL dediler. Yani bir deri fiyatı bu kadar şişirebiliyor. Bu arada koltuk takımı modeli iki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşuyordu. Tabi biz ikisini de almadık.:)

  Reply
 • 25 Eylül 2013 at 23:55
  Permalink

  Evlerde deri koltuk takımları görünce sinirim bozuluyor. Ofis mobilyası gibi duruyor. Bir de deri koltuklara oturup kalktıkça ilginç sesler çıkıyor. Yanlış anlaşılmalara neden olabilir 🙂

  Reply
 • 26 Eylül 2013 at 09:16
  Permalink

  Ben tam bir orjinal deri hastasıyım. Arabamın koltuklarını bile deri yaptırdım.

  Reply
 • 26 Eylül 2013 at 16:48
  Permalink

  Deri tutkusu olanlar için derinin orjinal olması çok önemli. Suni deriler hem terletir hem de biraz zaman geçtikten sonra deforme olur.

  Reply
 • 26 Eylül 2013 at 16:51
  Permalink

  Oturma odaları için yapılan standart koltuk takımlarına deri hiç yakışmıyor. Daha çok chester tarzı koltuk takımlarına yakışıyor. Birde düz ama görkemli ofis mobilyalarına deri çok yakışıyor.

  Reply
 • 27 Eylül 2013 at 22:13
  Permalink

  Asortie web sayfasında deri KLASİK KOLTUK TAKIMI MODELİ göremedim. Acaba isteğe göre özel ölçü mü üretiyorlar. Yoksa web sayfasına mı koymuyorlar.

  Reply
  • 27 Eylül 2013 at 22:18
   Permalink

   Merhaba,
   Deri klasik koltuk takımı modellerimiz mevcuttur. Maalesef ürün tasarımlarını koruma amaçlı olarak her mobilya modelimizi web sayfamızda sergileyemiyoruz. Arzu ettiğiniz bir gün hem DERİ KOLTUK TAKIMLARIMIZI hem de diğer koltuk takımı modellerimizi görmeniz için sizi mağazamızda misafir etmek isteriz.

   Reply
 • 27 Eylül 2013 at 22:21
  Permalink

  İkinci resimdeki sütlü kahve deri koltuk takımı modeli güzel olmuş. Bunu da mı Asortie Mobilya satıyor. Bir de öğrenmek istediğim şu: bana bütün takım lazım değil, ofisime sadece 2 adet üçlü DERİ KANEPE almak istiyorum. Bu mümkün mü?

  Reply
  • 27 Eylül 2013 at 22:23
   Permalink

   Merhaba Mevlüt Bey

   Beğendiğiniz DERİ KOLTUK TAKIMINI komple alabileceğiniz gibi tek tek parça olarak da alabilirsiniz. Uygun bir zamanınızda Masko 4 B blokta bulunan mağazamızda sizi misafir etmek isteriz.

   Reply
 • 28 Eylül 2013 at 20:43
  Permalink

  Klasik koltuk takımı modellerine Asortie Mobilya kendini ispatlamış modelleri tasarlıyor.

  Reply
 • 28 Eylül 2013 at 20:45
  Permalink

  Deri koltuk hiç kullanışlı değil. Hiç sevmiyorum. Babamın ofisinde var. İnşallah bir gün kafaladığımda ilk fırsatta atacağım ofisten. Ofis mobilyası olarak bir nebze ama bir de ev mobilyası olarak kullananlara aklım şaşıyor

  Reply
 • 30 Eylül 2013 at 15:48
  Permalink

  Ofiste deri koltuk kullanıyorum ama evimde deri koltuğu tercih etmiyorum.eve iş yeri havası katacağını düşünüyorum.

  Reply
 • 30 Eylül 2013 at 15:51
  Permalink

  Benim komşumun evinde deri koltuk var.çocukları oldugu için deriyi tercih ettiğini söylemişti. ama sile sile zamanla renginde bozulma olmuş.acaba hakiki olsa bile aynı durum söz konusu olur mu?

  Reply
 • 01 Ekim 2013 at 17:16
  Permalink

  Çin malı deri koltuk takımları çok adi. Sakın almayın. Biz evimize aldık. 15-20 gün sonra deriler dökülmeye başladı. Eğer DERİ KOLTUK TAKIMI almak isterseniz mutlaka orjinal Türk derisi tercih edin

  Reply
 • 02 Ekim 2013 at 22:21
  Permalink

  Ben hayvanların telef edilerek derilerinden koltuk takımı, ayakkabı, çanta vs. Yapılmasına karşıyım. Ama suni deri koltuk takımları yapılırsa ona tamam derim. Ben evime kesinlikle deri koltuk takımı koymam. Lütfen siz de duyarlı olun.

  Reply
  • 02 Ekim 2013 at 22:23
   Permalink

   Eğer bir hayvan derisi için öldürülüyorsa ben de buna karşıyım. Ama mesela normal kesilen bir dana veya koyünün derisini kullanmakta ne sakınca varki. İnsanlar bunlardan deri koltuk takımı, deri yelek, deri ayakkabı vs. yapabilirler.

   Reply
 • 03 Ekim 2013 at 09:50
  Permalink

  DERİ DEYİNCE AKLIMA DİREKT SİYAH GELİYOR AMA ARTIK NERDEYSE İSTENİLEN HER RENKTE BULMAK MÜMKÜN.KREM RENGİ TAKIM HOŞUMA GİTTİ.

  Reply
 • 03 Ekim 2013 at 09:52
  Permalink

  çocuklu evler için deri koltuk harika üzerine bir şey döküldüğü zaman silme imkanı var en azından

  Reply
 • 04 Ekim 2013 at 22:14
  Permalink

  Bu haberi okurken deri koltuk üzerinde oturuyorum. Bence deri koltuk takımları söylendiği kadar konforlu değil. Ana gösterişli oluyorlar 🙂

  Reply
 • 08 Ekim 2013 at 15:19
  Permalink

  Kahverengi orjinal deriler çok hoşuma gidiyor. Mekana çok orjinal bir atmosfer kazandırıyor.

  Reply
 • 09 Ekim 2013 at 18:42
  Permalink

  Patron koltuğu dediğin deri olur 🙂 Deri insana farklı bir prestij kazandırıyor. Hem de daha rahat. Ama suni deri ise terletme problemi var her zaman

  Reply
 • 10 Ekim 2013 at 18:14
  Permalink

  Kurtlar vadisi Polat’ın deri ofis koltuğundaki renge bayılıyorum.. Koyu kahve rengi ve parlak bir deri

  Reply
 • 11 Ekim 2013 at 20:45
  Permalink

  Deri koltuk takımları güzel görüntüye sahip ama bazı insanların deri tiki var. Deriye dokundukları zaten huylanıyorlar. Aynen limon görüş gibi yani 🙂

  Reply
 • 13 Ekim 2013 at 19:27
  Permalink

  Suni deri ile yapılmış deri koltuklar aşırı terletme yapıyor. Klimasız bir ortamda suni deri kanepede oturmak tam bir kabus.

  Reply
 • 14 Ekim 2013 at 09:43
  Permalink

  Kol kısımları deri oturum yerleri ise kumaş olan koltuk takımları daha kullanışlı.

  Reply
 • 16 Ekim 2013 at 18:37
  Permalink

  Deri koltuk takımlarını ben de hiç sevmiyorum

  Reply
 • 01 Kasım 2013 at 15:34
  Permalink

  deri koltuk takımlarında o kadar fazla renk ve model çeşidi var ki tüm önyargılarımı kırdı deri koltuk modelleri.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 11:37
  Permalink

  deri koltuk takımları ofis mobilyalarına yakışıyor sadece ev dekorasyonunda deri koltuk takımlarını sevmiyorum ben.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose