Country Yemek Odası

Country yemek odası takımı eskiye gidiş yapmak isteyen ve nostaljiyi seven kişilerin beğenerek aldıkları takımlardandır. Genellikle evlerde ve otellerde tercih edilen klasik yemek odası takımları özgün tasarımlarla desteklendiğinde ortaya çok farklı modeller çıkmaktadır.

Yemek odası takımı tasarlandığında sadece mobilya takımı değil, aynı zamanda bir konsept sunulmaktadır. Klasik ya da spor olan her yemek takımı kullanıcısını başka bir atmosfere yönlendirmektedir. Country yemek odası takımı da bu anlamda pek çok kişinin kullanabileceği bir takımdır. Ancak bu konuda önemli olan kişinin bu tarzı benimseyip benimsemediğidir. Söz konusu tarzı benimseyen kişiler elbette bu modelin farklı renklerini denemek isteyecektir. Bunun yanında söz konusu tarzı sevmeyen kişiler ise modelleri bile değerlendirmeyecektir.

Kare olan Country yemek odası takımı modellerinin yanında yuvarlak olan modeller de çok tutulmaktadır. 4 kişilik, 6 kişilik, 12 kişilik yemek odası takımları arasından tercih yaparken dikkat edilmesi gereken şey tam anlamıyla yemek odasının boyutu ve bu modeli nasıl taşıyacağıdır. Pek çok kişi evinde ya da otelinde farklı bir atmosfer yaratmak isteyecektir. Özellikle özgün tasarımlara yer vermek pek çok kişi için son derece önemlidir. Country yemek odası takımı da bu anlamda özgünlük sağlayan modellerden biridir.

Country Yemek Odaları

Country Yemek Odası Dekorasyonu

Country Yemek Odası Fiyatları

Country Yemek Odası İnegöl

Country Yemek Odası İstanbul

Country Yemek Odası Masko

Country Yemek Odası Mobilyaları

Country Yemek Odası Modoko

Country Yemek Odası Siteler Ankara

Country Yemek Odası Takımı

Firmamız yıllardır mobilya sektöründe çalışmaktadır. Bizim için önemli olan orijinal tasarımlar ortaya koymaktır. Özgünlük firmamız için son derece önemlidir. Dolayısıyla eğer gerçekten Country yemek odası takımı evinize hitap ediyorsa evinizin sadece bir köşesini değil, tamamını söz konusu modelin etkisi ile tasarlamanız gerekecektir. Çünkü bu model farklı modellerle bir arada düşünülecek bir model değildir.

Country dekorasyon genellikle pek çok kişinin tüm evine uyguladığı bir dekorasyondur. Dolayısıyla bu nedenle Country yemek odası takımı alırken mobilya tasarımından çok mekan tasarımını önemsemek gerekmektedir. Firmamız için önemli olan özgün tasarımlar oluşturmak ve mekan tasarlamaktır. Firmamız bunu profesyonel bir ekiple gerçekleştirmektedir.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

6 thoughts on “Country Yemek Odası

 • 09 Kasım 2013 at 17:19
  Permalink

  Country yemek odası takımları doğal görünüşleri ile hoşuma gidiyor ama genellikle renkleri çok mat olduğundan mekanda çok da farkedilmiyor.

  Reply
 • 10 Kasım 2013 at 15:49
  Permalink

  Bu resimdeki yemek odası modellerinin hepsini Asortie Mobilya mı yapıyor. Gerçekten harika yemek takımları var.

  Reply
 • 11 Kasım 2013 at 09:28
  Permalink

  ben nostaljik esintileri sevdiğimden dolayı country yemek odası takımları çok hoşuma gitti.

  Reply
 • 12 Kasım 2013 at 10:19
  Permalink

  yemek odası takımı modelleri arasından country yemek odası takımı modelleri bence sıyrılıyor çünkü model ve estetik açıdan çok şık bir görünüme sahipler.

  Reply
 • 20 Kasım 2013 at 10:15
  Permalink

  Country yemek odası takımları klasik yemek odası takımlarındaki şıklığı aratmayacak türden mobilyalar.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 09:04
  Permalink

  Country yemek odası takımlarında genelde mat renkler tercih ediliyor. Oysa country tasarımlara parlak renkler de yakışabilir.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose