Country Yatak Odası

Yatak odası takımları konusunda seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey gerçekten otele yakışan modellerden birini seçmek olacaktır. Otelin mobilyaları aynı zamanda otelin kimliğini yansıtacaktır. Dolayısıyla gerçekten kaliteli bir yatak odası takımı otelin iç donanımının şık olduğunu ortaya koyacaktır.

Geleneksel ve klasik olan yatak odası takımlarından hoşlanan pek çok kişi country yatak odası takımlarını tercih etmektedir. Bunun nedeni söz konusu modelin ayrı bir tarz oluşturmasıdır. Genellikle özgün olan tasarımları mobilya kullanıcılarına yansıtmaktan yana olan firmalar hem otellerde hem de evlerde söz konusu modeli kullanmak konusunda ısrarlıdır.

Country yatak odası takımları mobilya işçiliği anlamında son derece emek verilen modellerdendir. Özgünlük oldukça önemlidir. Özellikle yatak odası karyolaların üst kısımlarının işçiliğinin son derece önemsendiği görülmektedir.

Firmamız yıllardır mobilya sektöründe faaliyet göstermektedir. Dolayısıyla bizim için önemli olan müşterilerin tam olarak ne istediğini bilmek ve ona uygun alternatifler ortaya koymak olacaktır. Dolayısıyla eğer gerçekten country yatak odası takımları arasından seçim yapmak istiyorsanız renk ve model konusunda karar vermeniz gerekmektedir.

Sadece mobilyanın tasarımının göz önünde bulundurulması değil aynı zamanda mekanın tasarlanması da son derece önemlidir. Halının renginden, perdenin rengine, mobilyaların renginden, evde ya da otelde bulunan aksesuarların rengine varıncaya kadar hemen hemen her eşyanın renk olarak birbiri ile uyumlu olması önemlidir. Country yatak odası takımı modellerini arasından seçim yaparken bu uyumun ve ahengin gözetilmesi önemlidir.

Country Yatak Başlıkları

Country Yatak Odası Masko

Country Yatak Odası Modelleri

Country Yatak Odası Modoko

Country Yatak Odası Siteler Merkez Ankara

Country Yatak Odası Takımı

Yatak odası takımlarında en önemli olan şey rahatlık ve konfordur. Aynı zamanda şıklık da son derece önemlidir. Rengin, modelin uyumlu bir şekilde birlikteliği şıklığı da beraberinde getirecektir. Aynı zamanda country tarzının nostaljik havası da son derece önemlidir.

Yıllardır mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız için önemli olan yatak odası takımları arasında özgün olan tasarımları ortaya koymak olacaktır. Firmamız profesyonel bir ekiple çalışarak kaliteli işler çıkarmaktadır.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

9 thoughts on “Country Yatak Odası

 • 09 Kasım 2013 at 17:20
  Permalink

  Aslında country yatak odası klasik yatak odaları ile aynı özelliklere sahip. Ama country mobilyalar daha organik mobilya gibi duruyor.

  Reply
 • 10 Kasım 2013 at 15:50
  Permalink

  Yatak odası dekorasyonu yaptırdık. Ama artık bu tarz klasik mobilya modelleri benim hoşuma gitmiyor. Daha modern ve sade mobilyalar ile evler daha ferah ve geniş görünüyor.

  Reply
 • 11 Kasım 2013 at 09:30
  Permalink

  Country yatak odası takımları aslında el işçiliği öne çıkan en güzel modellerden bence. klasik yatak odası takımlarından ayırt edici özelliği ne onu bilemedim ama.

  Reply
 • 12 Kasım 2013 at 10:21
  Permalink

  yatak odası takımlarında konfor önemli elbette ki ama kim istemez şık bir yatak odası takımına sahip olmak.

  Reply
 • 19 Kasım 2013 at 23:38
  Permalink

  Country mobilya modelleri bana çok donuk gelmiştir. Oysa klasik mobilyalar daha gösterişli ve daha canlı tasarımları ile gözalıcı oluyor.

  Reply
 • 19 Kasım 2013 at 23:40
  Permalink

  Klasik yatak odası takımı ile country yatak odası aslında aynı stillere sahip. Ben çok büyük bir fark görmüyorum.

  Reply
 • 19 Kasım 2013 at 23:57
  Permalink

  Ben resimdeki ceviz rengi yatak odası takımının beyaz lake rengini de Asortie Masko mağazasında görmüştüm.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 09:05
  Permalink

  Bu yatak odası takımlarının fiyatı ile ilgili bilgi alabilir miyiz.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 09:06
  Permalink

  Merhaba,
  Ürünlerimizin fiyatını mağazamızdan veya info@asortie.com adresinden görebilirsiniz.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose