Country Koltuk Takımları

Herhangi bir otel için koltuk tasarlarken dikkat edilmesi gereken en önemli şey sadece koltukların değil mekânın tasarlanmasıdır. Dolayısıyla hayal gücü son derece önemlidir. Hayal gücünüzün kuvvetli olması mekân tasarımı konusunda daha farklı alternatifleri göz önünde bulundurmanızı sağlayacaktır. Farklılık, konfor ve ihtişam isteyen otel yetkililerinin pek çoğu country koltuk takımları tercih etmektedir.

Country koltuk takımları geleneksel bir havayı yansıtacaktır. Aynı zamanda söz konusu koltuk takımlarının işçiliği de önemlidir. Bir mobilyanın usta eller tarafından oluşturulması son derece önemlidir. Bu sayede hem hayal gücünüzü değerlendirerek hem de en usta malzemeleri kullanarak tasarlanan koltuk takımları son derece şık ve özgün duracaktır.

Country Koltuk Modelleri

Pek çok kişi koltuk takımları konusunda karar verirken klasik olan mobilya takımlarından yana karar vermektedir. Bunun nedeni klasik olan mobilyaların otellere daha fazla yakışmasıdır. Dolayısıyla klasik mobilyalar değerlendirilirken aynı zamanda country koltuk takımları da değerlendirilmelidir.

Nostaljiden hoşlanan pek çok kişi country koltuk takımları modelleri tercih etmektedir. Sadece mobilyanın değil aynı zamanda mekanın tasarlanması konusunda da duyarlı olan bir mobilya firması dekorasyonda son derece başarılı olacaktır. Yıllardır mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında lider konumunda olan firmamız için önemli olan özgün olan modelleri tasarlamaktır. Dolayısıyla bu nedenle firmamız sizin hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürme çabası içindedir.

Country Koltuk Takımı Fiyatları

Country Koltuk Takımları Modoko

Genellikle kahverenginin tonlarından oluşturulan country koltuk takımı hem koyu hem de açık tonların harmanlanması ile oluşturulan takımlarla pek çok otel yetkilisine hitap etmektedir. Sadece koltukların seçimi değil aynı zamanda aksesuarların seçimi konusunda da otelleri yönlendiren firmamız aksesuar seçiminde de oldukça profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

Hem halıların, hem bulunulan mekânın uyumu önemlidir. Aynı zamanda perdelerin rengi ve ortamdaki diğer eşyaların renginin uyumu da dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Sadece renk değil aynı zamanda model konusunda uyumun sağlanması önemlidir. Firmamız bu ayrıntıları özellikle göz önünde bulundurmaktadır.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

5 thoughts on “Country Koltuk Takımları

 • 09 Kasım 2013 at 17:23
  Permalink

  Güzel ve farklı görünüyorlar 🙂 Ama modern koltuk takımları da ucu be kardeş. Eğer ucuz mobilya almak istiyorsanız da zaten klasik mobilya veya country mobilya tarzlarına hiç bakmayın derim.

  Reply
 • 10 Kasım 2013 at 15:59
  Permalink

  Country koltuk takımları ile mekanlar daha doğa görünüyor.

  Reply
 • 11 Kasım 2013 at 09:31
  Permalink

  country koltuk takımları klasik koltuk takımlarına göre bana daha cazip ve çekici geliyor.

  Reply
 • 12 Kasım 2013 at 10:22
  Permalink

  Country koltuk takımları gerçekten de geleneksel bir hava yansıtıyor.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 09:07
  Permalink

  Klasik koltuk takımı modelleri ile country koltuk takımları arasında çok da fark yok. Country mobilyalar biraz daha mat ve eskitme görünümlü yapılıyor. Ama tasarımları birbirlerine çok yakın.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose