Beyaz Yatak Odası

İnsanlar evlerini döşemek için uğraşlı bir dönemin içerisine girerler. Ev eşyaları sıklıkla değiştirilebilecek türden eşyalar olmamaları sebebiyle, seçimlerinin de iyi yapılması gerekir. Gerek ağır taşınması zahmetli eşyalar olması gerekse bütçenin açıldığı eşyalar olması sebebiyle, bir defa seçilen mobilyalar, uzun süre kullanılır. Bu sebeple tercih edilecek mobilyanın seçiminde, bıkılmadan kullanılacak renk seçimine, mobilyanın kullanışlı olmasına ve kalitesine dikkat edilerek satın alınması gerekir. Mobilyalar içerisinde önemli bir yere sahip olan ve sabah akşam mutlaka en az 2 defa ziyaret ettiğimiz yatak odaları da, mobilya seçiminde özen gösterilmesi gereken alanlardır.

Yatak odası denildiğinde, akla özel alan, hijyenin önem kazandığı ortam gelir. Bu sebeple yatak odalarında beyaz rengin seçilmesi doğru bir seçim olacaktır. Beyaz yatak odası, hem iç açıcı hem temizlik bakımından kullanışlı takımların içerisinde yer alır. Beyaz yatak odalarının seçimi yapılırken, elbette ki fiyatlandırmalara dikkat etmek ve iyi bir araştırma da önemlidir. Beyaz yatak odası takımlarına göz gezdirdiğimizde pek çok çeşidinin olduğunu görebiliriz. Kirli beyaz, ekru, süt beyazı renginde mobilyalar, yatak odasında şıklığı ve kullanışlılığı yaratmak için tercih edilesi renklerdir. Beyaz yatak odası takımları fiyatları, takımın kalitesine göre değişmektedir. Kullanılan ağacın çeşidi, kalitesi, el işçiliği, fiyatı etkileyen en önemli faktörlerdir.

Beyaz yatak odası modelleri isteğe göre seçildiğinde, içinize sinecek bir dekorasyonla huzurlu bir uyku düzenine kavuşabilirsiniz. Beyaz yatak odası dekorasyonu yapılırken, perdelerdeki uyuma da mutlaka önem verilmesi gerekir. Beyaz yatak odası perdeleri, pek çok modelde ve renkte bulunabilmektedir. Tüllerdeki desenler ve renk çeşitliliği, beyaz yatak odası takımlarına hareket katacak şekilde tasarlanmıştır. Sadeliği hareketlendirmek için, tüller ve perdeler en doğru seçim olacaktır.

Bej Yatak Odası

Beyaz Gardrop Modelleri

Beyaz Tuvalet Masası Modelleri

Beyaz Yatak Odası Başlıkları

Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

Beyaz Yatak Odası Modoko

Beyaz Yatak Odası Siteler Ankara

Beyaz Yatak Odası Takımları

Modern Beyaz Yatak Odaları

Modern Beyaz Yatak Odası Takımı

Yatak odanızda hijyene, şıklığa ve sadeliğe önem veriyorsanız, beyaz yatak odası takımlarında tüm aradığınız bu özellikleri rahatlıkla bulabilir ve yatak odanızda huzurla zaman geçirebilirsiniz.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

7 thoughts on “Beyaz Yatak Odası

 • 13 Kasım 2013 at 11:16
  Permalink

  beyaz yatak odası takımları bence çok şık ve ferah bir görünüme sahip oluyor. özellikle yatak odasında her zaman için rahatlık ve aydınlık bir görüntü olmasından yanayım.

  Reply
 • 13 Kasım 2013 at 11:21
  Permalink

  resimdeki klasik yatak odası takımları harika görünüyor. özellikle yatak başlıklarını çok beğendim.

  Reply
 • 14 Kasım 2013 at 10:30
  Permalink

  beyaz yatak odası modelleri çok hoş ama ben daha çok ceviz rengi klasik yatak odası modellerini seviyorum.

  Reply
 • 15 Kasım 2013 at 09:31
  Permalink

  beyaz yatak odası takımlarının da ayrı bir havası oluyor. resimdeki klasik yatak odası modelleri çok şık ve asil duruyor.

  Reply
 • 19 Kasım 2013 at 23:26
  Permalink

  Klasik yatak odası takımlarında altın varaklı yatak başlıkları çok yakışıyor.

  Reply
 • 20 Kasım 2013 at 09:58
  Permalink

  yatak odası dekorasyonunda beyaz yatak odası modeli tercih edecekseniz eğer yatak odasının duvarında açık tonlar yerine biraz daha koyu tonlar kullanabilirsiniz.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 08:44
  Permalink

  Beyaz yatak odası takımı her zaman avantajdır. Çünkü ortamı daha ferah ve huzurlu gösterir. Aslında yemek odası takımlarında da artık insanlar beyaz tonları tercih ediyorlar.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose