Berjer Modelleri

Berjer; arkası uzun oturma yerine geniş olan koltuklara verilen isimdir. Çoğu zaman berjerler tek kişilik olarak algılansa da berjerler modellerine ve kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilirler. Evlerimizde berjerler sayesinde hoş bir görünüm elde edebiliriz. Gelişen moda anlayışının mobilyalara ve ev dekorasyonuna yansımasıyla birlikte berjerler evlerimizin tarzını yansıtmamız için iyi bir seçenektir. Berjerleri evimizdeki mobilyaların tarzına zıt bir şekilde seçerek ilgi odağı haline getirebiliriz.

Ev dekore ederken günümüzün yaygınlaşan bakış açısı minimalist yaklaşım berjerlerinde kullanım alanını genişletmiştir. Berjerleri sadece salon ve oturma odalarında değil antrelerde, yatak odalarında da kullanabiliriz. Artık fazla mobilya ve eşya anlayışından uzak dekore edilen evler insanların evlerinde rahatça ve verimli vakit geçirmesini amaçlamaktadır. Estetik açıdan göze hitap eden kullanışlı ve rahat mobilyalarla evinizde verimli vakit geçirmeniz kolaylaşmaktadır. Evimizin en çok zaman geçirilen yeri salon ve oturma odalarıdır.

berjer-koltuk

beyaz-berjer

Evimizin bu bölümlerinin dekore edilmesinde seçici davranmamız gerekir. Seçtiğimiz mobilyaların uyum içinde ve göz yormayacak şekilde olması görsel açıdan bizi mutlu edecektir. Evimiz için berjer modelleri farklı tarzda ve tasarımlarda üretilerek alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Koltuk takımlarınızı tamamlamak veya odanızda farklı bir konsept yaratmak için berjerleri tercih edebilirsiniz. Tek bir berjerlerle bütün salonunuzun havasını değiştirerek yeni ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Modern berjer modelleri ve tasarımları sayesinde evinizin konseptine uygun berjerler seçebilirsiniz.

berjer-modelleri

Gelişen mobilya tasarımı anlayışı sayesinde evimizi kolayca dekore edebilmekteyiz. Büyük bütçeler ayırmadan evimizde yeni bir görüntü oluşturabilmemizde mümkün. Evimizde kullanacağımız berjerlerde bizim için oldukça iyi bir tercihtir. Berjer fiyatları modellerine ve malzemesine uygun olarak değişmektedir. Berjer seçimi yaparken evinizin tarzına uygun olanı seçmeniz evinizin konseptini yansıtması açısından oldukça önemlidir. Berjerleri evinizin aydınlık alanlarında kullanmanız da berjerin kendini göstermesini sağlayacaktır. Alacağınız ürünün kalitesine dikkat etmeniz sizin o ürünü uzun bir süre rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

24 thoughts on “Berjer Modelleri

 • 14 Ağustos 2013 at 14:20
  Permalink

  Asortie mobilya yine çok güzel modeller üretmişler, zaten her zaman mobilyalarımı sizden alıyorum. Yakında yemek odası takımımı değiştirmeyi düşünüyorum. Bununla ilgili olarak size mail attım. İyi çalışmalar

  Reply
 • 04 Eylül 2013 at 18:31
  Permalink

  Merhaba Ferda Hanım
  Sizi en kısa zamanda mağazanızda görmek bizi mutlu eder. Beğendiğiniz yemek odası takımları ile ilgili olarak evinize en fazla yakışan mobilyayı seçme konusunda siz yardımcı olmak isteriz.

  Reply
 • 04 Eylül 2013 at 18:41
  Permalink

  2014 yılı klasik berjer modellerini toplu olarak nereden görebiliriz. Bir de internet sitenizden klasik yemek odası modellerini gördüm. Ama mobilya fiyatları web sayfanızda yok. Onları nereden öğrenebilirim

  Reply
 • 05 Eylül 2013 at 13:04
  Permalink

  Koltuk takımlarındaki tekli koltuklara berjer mi değiliyor. Yoksa berjer koltuk takımı dışında özel olarak mı üretiliyor.

  Reply
 • 05 Eylül 2013 at 13:07
  Permalink

  Merhaba Gülnaz Hanım

  Koltuk takımlarındaki tekli koltuklara berjer denildiği kadar, genel olarak berjer klasik motiflerle üretilmiş ve tek vey çift alarak kullanılan tekli koltuklara denir. Berjer klasik mobilya ile ilgili bir terimdir. Modern mobilyada berjer diye bir ifade yoktur.

  Reply
 • 05 Eylül 2013 at 13:08
  Permalink

  Berjer ile ilgili hızlı ve açıklayıcı cevabınız için teşekkür ederim.

  Reply
 • 07 Eylül 2013 at 10:59
  Permalink

  Bu berjer modeli asortie web sayfasında olan berjer. Bunun aynısını Şişli evlendirme dairesinde gördüm.

  Reply
 • 08 Eylül 2013 at 12:00
  Permalink

  Bu klasik berjer fiyatı ne kadar? Keşke mobilya haberleri yazarken fiyatları da yazılsa çok iyi olur

  Reply
 • 08 Eylül 2013 at 12:09
  Permalink

  Sude Hanım Merhaba
  İnternet sitemizdeki berjer modelleri ile ilgili fiyat bilgisi almak istiyorsanız lütfen info@asorite.com adresine beğendiğiniz mobilya modellerinin isimlerini gönderiniz. Satış bölümündeki arkadaşlar size hızlı şekilde dönüş yapacaktır.

  Reply
 • 14 Eylül 2013 at 22:29
  Permalink

  Asortie web sayfasında aksesuarlar bölümünde çok farklı ve zarif berjer modelleri var. En güzel yanı ise müşterinin istediği renk ve ölçüde yapıyorlar

  Reply
 • 19 Eylül 2013 at 23:11
  Permalink

  Eve perde almak için Unkapanı’daki kumaşçıları gezerken dikkatimi çekti. Her kumaş firmasının vitrininde iki adet klasik berjer modeli veya klasik oymalı jozefin modelleri vardı. Bu sıralar bunlar moda anlaşılan.

  Reply
 • 24 Eylül 2013 at 17:00
  Permalink

  Güzel ve farklı bir berjer modeli olmuş. Asortie ustalarının eline sağlık

  Reply
 • 05 Ekim 2013 at 13:11
  Permalink

  Bu berjer modelinin sırt kısmı çok yüksek olmuş . Berjere oturan birinin boyunu kısa gösterebilir 🙂

  Reply
 • 08 Ekim 2013 at 22:15
  Permalink

  Berjerler üzerindeki kumaşın deseni çok güzel. Bu kumaş aynı desenli ama siyah olsa daha harika olurdu.

  Reply
 • 09 Ekim 2013 at 18:29
  Permalink

  Berjer modelleri ilgi çekici olmuş ama ortadaki fiskos sehpası emanet gibi durmuş. Daha görkemli bir sehpa modeli yapılabilirdi.

  Reply
 • 10 Ekim 2013 at 19:07
  Permalink

  Bana göre de böyle bir berjer modeli için bu sehpa çok cılız. Oysa Asortie’de güzel sehpa modelleri var. Onlardan koyabilirlerdi.

  Reply
 • 11 Ekim 2013 at 20:21
  Permalink

  Evler modern mobilya ile döşense de eğer salonunuz büyük ise özellikle cam önüne iki klasik berjer ve bir fiskos sehpa ile güzel bir köşe oluşturabilirsiniz.

  Reply
 • 13 Ekim 2013 at 17:54
  Permalink

  Asortie’nin berjer modelleri çok hoşuma gitti.

  Reply
 • 14 Ekim 2013 at 10:40
  Permalink

  Böyle kapalı berjerler benim hoşuma gitmiyor. Böyle kenarları açık oymalı ve altın varaklı klasik berjer modelleri daha gösterişli oluyor.

  Reply
 • 16 Ekim 2013 at 09:55
  Permalink

  Çok hantal bir berjer. Daha kibar olabilirdi. Bunlar evde asla kullanılmaz ki. Belki düğün salonlarında veya nikah salonlarında falan kullanılabilir.

  Reply
 • 17 Ekim 2013 at 11:02
  Permalink

  Bu aslında berjer değil, tekli koltuk. Berjer oymalı ve yanları açık olur. Bu ise kapalı ve bir berjere göre daha büyük olduğu için buna berjer değil KOLTUK demek daha doğru olurdu.

  Reply
 • 27 Ekim 2013 at 18:10
  Permalink

  Bu berjeler deri ile daha havalı olurdu aslında. Komple kahverengi deri ve sırt kısmı da kapitoneli olabilirdi.

  Reply
 • 01 Kasım 2013 at 16:13
  Permalink

  asortie mobilyanın berjer modelleri çok güzel ve harika. klasik mobilyada kendisini ispat etmiş bir marka zaten asortie.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 12:41
  Permalink

  berjer modelleri annem çok seviyor. annem için bu tarz berjer modelleri almak istiyorum. klasik mobilyayı çok seviyor.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose