Bebek Yatakları

Asortie Mobilya 20 Ekim 2013 10

Evlerde kullanılan tüm mobilyaların, kişileri rahat ve huzurlu hissettirerek mutlu bir yaşam sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda ele alındığında yatak ve karyolalar en kaliteli ürünlerden seçilerek insanın en fazla dinlendiği süreç olan uyku halinde herhangi bir sıkıntı ve olumsuzluk yaşanmaması sağlanabilmektedir. Her yaştan kişinin sağlıklı bir hayat sürmesinin başlıca yolu kararında ve konforlu biçimde gerçekleşmiş bir uyku olduğundan, bu durum bebeklerde bir kat daha önem kazanmaktadır. Günün neredeyse üçte ikisini yataklarında geçiren bebeklerin huzur ve mutluluğu, kullanmakta oldukları yatakların profesyonelliği ile doğru orantılıdır. Kaliteli hammaddelerden hazırlanmış ve anti bakteriyel kaplama işlemleri uygulanmış bir bebek yatağı, kısa veya uzun vadede herhangi bir problem çıkartmayarak, hem ailenin hem de bebeğin huzurlu geceler geçirmelerini sağlayacaktır.

bebek-yatagi

Bebek yatakları yapı itibarı ile de normal yataklardan farklıdır. Omurga ve kemik yapısı gelişmekte olan bebeklerin bu gelişimlerini başarılı biçimde sağlamaları ve hareketleri sırasında herhangi bir zarar görmemeleri, ancak titizlikle hazırlanmış yataklarda mümkün olmaktadır. Dünyanın tüm dış etkenlerinden sakınarak korudukları bebeklerini uyku anında da koruyan bilinçli aileler, özel bebek yatakları modelleri tercih ederek doğru kararı vermektedirler.

Belirli bir yaşa kadar uykuda dönerek aşağı düşme tehlikesi bulunan bebeklerin bu tarz bir sorunla karşılaşmaması için karyolalarının çevresine parmaklıklar yerleştirilmektedir. İlk birkaç aylık dönemde bu parmaklıklara çarparak zarar görebilme ihtimali bulunduğu için bebek yatak koruyucu minderler eklenerek yumuşak ve güvenli bir ortam oluşturulmaktadır. Bu sayede bebek karyolası günün her saatinde güvenli bir yaşam alanı olmakta ve aile bireylerinin gözlerinin arkada kalmamasını sağlamaktadır.

bebek-yataklari

Firmamız sektörde bulunduğumuz uzun yıllar boyunca sizlere en kaliteli ve sağlıklı mobilya türlerini sunarak güveninizi kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Her geçen yıl bu güven ve ilgiyi bir kademe üste çıkararak taleplerinizi daha hızlı ve uygun fiyatlar ile karşılamanın gayreti içerisindeyiz. Bize yöneltmek istediğiniz her türlü soru, tavsiye ve eleştiriyi iletişim bilgileri üzerinden firma yetkililerimiz ile paylaşabilirsiniz. Değerli görüşleriniz ile gün be gün büyüyen firmamız, sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

BENZER KONULAR

10 Yorum »

 1. Zerrin Akçil 21 Ekim 2013 at 11:39 - Cevapla

  Bebek beşikler modeli nasıl olursa olsun, mutlaka doğal ahşap olması lazım. Çünkü hazır malzeme mobilyalar çocukların sağlığını olumsuz etkiliyor.

 2. Çetin Büyük 21 Ekim 2013 at 18:13 - Cevapla

  Bebek yatakları ve bebek karyolalarında minişlerim uyurken düşmemesi için yan taraflara korkuluk yapmak şart.

 3. feride sever 23 Ekim 2013 at 14:30 - Cevapla

  bebek beşiklerinin su bazlı boya ile boyanan modelleri daha sağlıklı oluyormuş diye duydum. bebek yatakları modellerinde ise zaten bebeğin rahat uyku uyuyabileceği bir seçim yapılmalı..

 4. bediye 24 Ekim 2013 at 09:41 - Cevapla

  bebek yatak modelleri kesinlikle ve kesinlikle bebeğin sağlığı ve rahatı düşünülerek seçilmeli. bebek yatakları bebek yatak koruyucu ile desteklendiği zaman daha iyi olacaktır bence. bebek karyolası modellerinde zaten su bazlı boya en sağlıklısı.

 5. ayten 25 Ekim 2013 at 09:50 - Cevapla

  bazı bebek yatakları çok sert oluyor bebeğin rahatı ve uykusu düşünülerek üretilmeli bebek yatak modelleri..

 6. Abdullah Güleyli 26 Ekim 2013 at 17:11 - Cevapla

  Bebek beşiği modelleri için bildiğiniz başka bir site var mı acaba. Bana uzaktan kumadan ile çalışan beşik lazım. Birde beşiğin içine ortopedik bir yatak almamız lazım.

 7. Özcan Kaçmaz 27 Ekim 2013 at 17:55 - Cevapla

  Bebek odası mobilyaları seçerken çok dikkatli olun. Keskin kenarları olan mobilyaları sakın almayın. Birde bebek odası takımlarında yataklarda mutlaka kenarlarda korkuluk olması lazım.

 8. Leyla Can 28 Ekim 2013 at 23:01 - Cevapla

  Alt kısmı çekmecesi olan beşik modelleri çok kullanışlı oluyor.

 9. güler 01 Kasım 2013 at 15:03 - Cevapla

  insan bebek beşiği alırken bile bu kadar zorlanır mı. hala karar veremedim bebek odası takımına.

 10. Aylin Su 22 Kasım 2013 at 10:54 - Cevapla

  Bebek yatakları modelleri güvenli olmalı ve bebekler için tehlike oluşturacak tarzda tasarlanmamalı. Bebek yatak odası takımlarında en çok dikkat edilmesi gereken mobilya bebek beşikleridir.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »

Güvenlik *