Elena Sohbet Takımı
Helen Sohbet Takımı
Burgaz Sohbet Takımı
Aşiyan Girne Jozephine
Seyhan Sohbet Takımı
Camenta Jozefin
Kraliçe Versace Jozefin
Afrodit Benç
Belinda Jozefin
Zümrüt Benç
Kapaletti Benç
Venüs Kalpli Sandalye
Ekselans Berjer
Sapore Klasik Jozephine
Arya Klasik Jozephine
Versace Benç
Görkem Ayna Tırnak
Klasik Padişah Tahtı
Aşiyan Klasik Jozephine
Kraliçe Klasik Benç
Bihter Avangarde Jozephine
Nihavent Sohbet Köşesi
Buselik Klasik Jozephine
Palermo Sohbet Seti
Prenses Benç
Şimarık Klasik Jozephine
Astoria Kanepe
Sosyete Klasik Kanepe
Madalyon Klasik Sandalye
Ebrar Jozephine
Asortie Klasik Berjer
Rain Sohbet Seti
Şaheste Sohbet Köşesi
Köşk Fiskos Takımı
Safir Benç


Asortie Aksesuarlar
Yaşam mekânlarını zenginleştiren aksesuarlar Asortie tasarımları ile yeniden yorumlanıyor. Klasik ayna tırnak modelleri, klasik dresuarlar, jozephine, benç, klasik berjer, sohbet setleri, fiskos setleri, klasik sandalyeler, klasik kanepeler, klasik koltuklar, boy aynaları, duvar aynaları, yatak ucu bençleri gibi mekâna zengin bir atmosfer kazandıran aksesuarlar evlerinizdeki mobilyaların tamamlayıcı unsurları olarak ön plana çıkıyor.

Mekâna ve kişiye özel olarak üretilen Asortie aksesuarlar, el işçiliği ile yapılması nedeniyle de değer kazanıyor. Her biri sanat eseri niteliğinde olan Asortie aksesuarları evinizdeki mobilyalara uygun olarak da üretilebiliyor.

Ayna Tırnak Modelleri
Klasik ayna tırnak modelleri dresuar ve duvar aynalarından oluşan genellikle antrelerde ve salonlarda kullanılan dekoratif unsurlardır. Mekânın genel dokusuna göre oymalı veya düz hatlara sahip olan ayna tırnaklar farkçı ölçü ve renk seçenekleri ile de üretilebiliyor.

Klasik Benç Modelleri
Genellikle kısa süreli dinlenme amacı ile tercih edilen ve daha çok dekoratif bir unsur olarak ön plana çıkan klasik benç modelleri Asortie  farklı ile kullanıcıya birçok seçenek ile sunuluyor. İki yanı kollu, tek kollu veya kolsuz olarak üretilebilen bençlerde ihtişam ve konfor birlikte kombin ediliyor. Asortie benç modelleri almayı düşündüğünüz veya mevcut mobilyalarınıza uygun olarak tasarlanabiliyor.

Sohbet Setleri

Genellikle iki berjer ve bir fiskos sehpadan oluşan sohbet setleri, klasik mobilyanın tüm ihtişamını sahip olduğu oyma motifleri ile evinize taşıyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Asortie sohbet setleri kullanıcının istediği özelliklerde üretilebiliyor.

Klasik Dresuarlar

Evlerin vazgeçilmezleri arasında olan dresuarlar, Asortie farklı ile hem gösterişli hem de kullanışlı. Mekâna özel olarak üretilen klasik dresuarlar evinize değer katacak önemli bir detay. Asortie, yeni sezon klasik dresuar tasarımlarında kullanışlı olmaları amacıyla çekmeceli modellere de yer verdi. Genellikle klasik tarzda dizayn edilen dresuarlar el işçiliği ile üretiliyor.